Ajax napisał(a):

Pewnie tak tylko sobie tak gdybam jak może być Negocjację kontrakty itp wszysko musi mieć jakiś sens i różne pomysły na prowadzenie klubu można obronić dobrą realizacją. Posiadanie tylko dobrego Planu i wykonawców do d... sukcesu nie gwarantuję.
|
Tylko, że podstawowy problem w tym klubie to nie jest brak planu. Podstawowy problem to brak konsekwentnego zarządzania i realizacji planu. Jak spojrzysz wstecz na te 15 lat obecności Cupiała w klubie to zauważysz, że średnio co dwa lata plany się zmieniają o 180 stopni.
Za każdym razem celem jest MP i dobra gra w pucharach, tylko że przez 15 lat nie udało się zbudować centrum treningowego. Dla zespołu z takimi celami? Litości