Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3413
Stary 05.04.2012, 10:34
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak tylko sobie tak gdybam jak może być Negocjację kontrakty itp wszysko musi mieć jakiś sens i różne pomysły na prowadzenie klubu można obronić dobrą realizacją. Posiadanie tylko dobrego Planu i wykonawców do d... sukcesu nie gwarantuję.
Tylko, że podstawowy problem w tym klubie to nie jest brak planu. Podstawowy problem to brak konsekwentnego zarządzania i realizacji planu. Jak spojrzysz wstecz na te 15 lat obecności Cupiała w klubie to zauważysz, że średnio co dwa lata plany się zmieniają o 180 stopni.

Za każdym razem celem jest MP i dobra gra w pucharach, tylko że przez 15 lat nie udało się zbudować centrum treningowego. Dla zespołu z takimi celami? Litości
Odpowiedz cytując