Ja się zastanawiam nad czymś innym.
Jeśli poniesione w tym roku w końcu nie aż tak znowu wysokie wydatki na zawodników spowodowały taką zapaść finansową przy niezłych jak na polskie realia wpływach do budżetu to czy kiedykolwiek będzie nas stać na zawodników z średniej europejskiej półki.
Czy tylko awans do LM może dać polskiemu klubowi stabilność finansową pozwalającą być europejskim średniakiem
