Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3411
Stary 05.04.2012, 10:25
Ja się zastanawiam nad czymś innym.

Jeśli poniesione w tym roku w końcu nie aż tak znowu wysokie wydatki na zawodników spowodowały taką zapaść finansową przy niezłych jak na polskie realia wpływach do budżetu to czy kiedykolwiek będzie nas stać na zawodników z średniej europejskiej półki.

Czy tylko awans do LM może dać polskiemu klubowi stabilność finansową pozwalającą być europejskim średniakiem
Odpowiedz cytując