Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3409
Stary 05.04.2012, 10:10
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Sen o stabilizacji jest opowiadany regularnie. Ale tak sobie myślę co jeśli oświadczenie o złych holendrach i beznadziejnym stanie finansów jest sprytną zagrywką mającą na celu:

1.)posprzątać stary układ
2.)przy podpisywaniu nowych kontraktów nikt nie będzie żądał astronomicznych podwyżek
3.)Valcx kiedyś powiedział że Wisły nie stać na zawodników z Polski (windowanie ceny na samą nazwę) teraz raczej nikt tego nie zrobi. To tak jak u mechanika ta sama część do Malucha i Subaru będzie miała dwie ceny
ale zdajesz sobie sprawę, że to "wąsaty" styl prowadzenia biznesu. Chyba lepiej jak negocjacje się toczą za zamkniętymi drzwiami konsekwentnie realizując dłuższą strategię (rozpisaną na co najmniej 6-8 okienek transferowych) a o ich wynikach dowiadywać się dopiero, kiedy są dopięte?

Poza tym element, który pasuje do malucha i Subaru to chyba tylko choinka zapachowa... choć i tak mam wątpliwości
Odpowiedz cytując