Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3408
Stary 05.04.2012, 10:09
A nie dopinguje się lepiej na pełnym stadionie? Czy 20 tysięcy Januszów którzy siedzą to jakiś problem dla C? nie ogarniam tego, bo gdyby Ci Janusze byli na każdym meczu to nie byłoby obecnych kłopotów w Klubie i stać byłoby nas na (prawie) każdego Polaka jak i na akademię. IMHO lepszy Janusz niż puste krzesło.
Odpowiedz cytując