Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3406
Stary 05.04.2012, 09:52
soku napisał(a):Wyświetl post
Chyba coś Ci umknęło...czasy się zmieniają jeślii chodzi o kibicowanie zmierzamy do wzorców zachodnich czyli siedzenie spokojne na krzesełku (no dwa razy na mecz można coś zaśpiewać). Najlepiej to widać na meczach reprezentacji. Stare kibicowanie odchodzi powoli w niebyt a nowe pokolenie nie będzie kontynuować tradycji mecz będzie traktowany jak kolejna rozrywka typu teatr czy kino. Postępu się nie zatrzyma niestety.
Jesteś w jak największym błędzie. Jesmy świadomi że takie myślenie istnieje, niestety jest to kolejny efekt uboczny i pokłosie "Wisłomani".

Prędzej ten stadion bedzie pusty niż zamilknie. Możesz sobie to odbierać jak ci Sie to podoba, ale wiem co mówię.

Na koniec ci tylko dodam że jak czytam takie brednie jak twoja , widze gorszą strone działań BC. To nie do pomyślenia żeby być tak bardzo pozbawionym świadomości gdzie sie znajdujesz, żeby być tak pozbawionym Wiary, Honoru, przywiązania do barw klubowych.

Co by sie nie stało to Wisła bedzie zawsze, bo są jeszcze ludzie którzy nie pozwolą aby zniszczyć dorobku , marzen i sposób na życie wielu Krakowian , którzy zapisali sie w historii tego zasłużonego dla całego polskiego futbolu.

Na zachodzie nam zazdroszczą tego co u nich nie uswiadczysz... A ty robaku jeszcze walisz takie brednie.
Odpowiedz cytując