Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3405
Stary 05.04.2012, 09:50
soku napisał(a):Wyświetl post
Chyba coś Ci umknęło...czasy się zmieniają jeślii chodzi o kibicowanie zmierzamy do wzorców zachodnich czyli siedzenie spokojne na krzesełku (no dwa razy na mecz można coś zaśpiewać). Najlepiej to widać na meczach reprezentacji. Stare kibicowanie odchodzi powoli w niebyt a nowe pokolenie nie będzie kontynuować tradycji mecz będzie traktowany jak kolejna rozrywka typu teatr czy kino. Postępu się nie zatrzyma niestety.
Chyba nie byłeś na meczach Wisły. Ci młodzi to akurat cały czas stoją i śpiewają. Ostatnio na meczu tez jakis dziadek koło mnie stał cały mecz i darl sie bardzo głośno.

Moim zdaniem tylko mecze w europejskich pucharach ściągają dziwna publikę.
Nie będę za ta publika tęsknil.
Odpowiedz cytując