Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3404
Stary 05.04.2012, 09:42
soku napisał(a):Wyświetl post
Chyba coś Ci umknęło...czasy się zmieniają jeślii chodzi o kibicowanie zmierzamy do wzorców zachodnich czyli siedzenie spokojne na krzesełku (no dwa razy na mecz można coś zaśpiewać). Najlepiej to widać na meczach reprezentacji. Stare kibicowanie odchodzi powoli w niebyt a nowe pokolenie nie będzie kontynuować tradycji mecz będzie traktowany jak kolejna rozrywka typu teatr czy kino. Postępu się nie zatrzyma niestety.
Wzorce zachodnie czyli co? Anglia? Holandia? Włochy?
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując