ooona napisał(a):

Teraz z grubszej rury - naucz się Szanowny Adminie wreszcie, że demokracja (jak rozumiem forum takie w założeniu ma być) ma swoje prawa i tym niezbywalnym prawem jest możliwość przedstawienia swojej opinii i wygłoszenia swojego zdania. I Ty tu mówisz o banowaniu. Opanuj się proszę! Czasy jedynie słusznych opinii dawno minęły, nie zauważyłeś?
|
Tylko, że moderator jak i część forumowiczów pamięta farmazony jakie pisałaś w lecie 2007 udając świetnie poinformowaną. Jak to było? żadnych transferów nie będzie? Ani Kosowski ani Niedzielan nie przyjdą do Wisły?