westersyl napisał(a):

|
Jak patrzę co wyprawiają z klubami ludzie pokroju Solorza, Ptaka to aż się nie dobrze robi jak ktoś śle takie słowa pod adresem właściciela Wisły.
|
Ludzie tutaj nie łapią, że niewielu właścicieli klubów na świecie dało swoim zabawkom tyle tytułów mistrza kraju ilei dał już w czasie swojej kadencji Wiśle BC.
IMHO Wisła nie stanie się ligowym średniakiem na dłużej niż jeden sezon. Apetyt BC po tych wszystkich latach mniejszych lub większych sukcesów raczej nie osłabnie. Tak jak wiele osób pisało już przede mną - BC jest kibicem tak jak my i chce widzieć ten klub na szczycie. Tymczasem zmienia się sposób osiągnięcia tego celu - nie "tu i teraz" ale "powoli, za chwilę". Skoro mamy kupować perspektywicznych graczy na długie kontrakty to chyba ziszcza się sen tych wszystkich, którzy marzyli o stabilizacji.