|
Przecież Cupiałowi większość jest wdzięczna za te wszystkie lata, tylko szkoda ze nie zainwestował w trwałe fundamenty klubu sportowego.
Dzisiaj to jest konieczność, jeśli dalej tego nie widzi to czas najwyższy by Jego osoba na Wiśle pojawiała sie jako gość, a nie właściciel klubu.
Dziś Przeczytałem ważne zdanie o Valckxie i Basalaju, podobno oni proponowali B. Cupiałowi polskich piłkarzy, ALE TO B. CUPIAL ICH ODRZUCIŁ, BO BYLI ZA DRODZY. Wybrał opcje tańsze, zagraniczne...
Czyli
A) sam był za tymi wszystkimI szrotowymi kopaczami
B) zagraniczni piłkarze (no name) są tani niż nasi - czyli to co słyszymy od wielu, wielu lat
A nie to co łysy .......i. Aha ciekawe jakie będzie miał argumenty z menedżerami, klubami i piłkarzami jak wiedza ze Wisla MUSI stawiać na POLAKÓW.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.04.2012 o godz. 09:07.
|