Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1389
Stary 05.04.2012, 08:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czyli zeznania tego pilota pokrywają się z tym co dowodzą niezależni naukowcy. Prawda, że duża częśc tego ogłupiałego zwykłym tuskoleniem narodu dalej będzie kpiła i na oczywiste dowody będą komentarze w stylu "od 4 min. słychać było strzały" (nie mając nic sensownego do dodania). Dla nich raport Anodiny/Millera to świętość.
Ale prędzej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw, a wtedy zobaczą jacy byli naiwni lub poprostu głupi.
Myslisz ze zobacza swoja naiwnosc? To sa goscie ktorzy moze na chwile sie zorientuja ze cos bylo nie tak po czym nie wyciagna wnioskow i beda wierzyc naiwnie w to co im sie znowu podsunie. Bo tak wygodniej, bo tak weselej, bo jest obiekt do pogardy i szydery (marnej szydery bo poziom jej jest niski i przewidywalny). Ci gosci przenoszac na jezyk pilkarski sa jak kibice kadry przed kazdym mistrzostwami. Wygramy z Korea, wygramy z Ekwadorem, wygramy z Niemcami, z Austria a teraz z Grecja i Czechami. Weszlo takich gosci kiedys opisalo:
http://www.weszlo.com/news/7776-Pody...zlo_jest_chore
I dokladnie taka sama analize moznaby zrobic w odniesieniu do Smloenska gdzie nic sie nie potwierdza w porownaniu z wersja z kwietnia/maja 2010. Ale tym gosciom to nie przeszkadza, dopoki beda w tv "eksperci" ich przekonywac ze maja racje bo maja racje a tamci nie maja bo nie maja (dokladnie tak wyglada argumentacja, my spokojnie mamy racje a tamci sa chorzy i nie maja, ostatni dobry pokaz takiej 'merytorycznej dyskusji' dal syn Wałęsy u Lisa). I mozesz sobie do nich mowic, oni musza dostac niusem w pysk i opatrzonego odpowiednim komentarzem bo sami nie rozkminia co wlasnie widza w szkielku. Szkoda jezyka strzepic, ich trzeba palcami wytykac i omijac z daleka bo wdawanie sie w dyskusje sprowadzi do pyskowki w ktorej najlepiej sie czuja. Bo w pyskowce nie ma argumentow tylko plucie i 'slychac strzaly'. Oni musza sami zobaczyc ze nikt z nimi nie rozmawia bo o czym? Moze wtedy sobie pojda i przestana zasmiecac ten temat nienawistnymi zalosnymi i nic nie wnoszacymi komentarzami.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 05.04.2012 o godz. 08:42.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując