Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 04.04.2012, 23:05
Matias napisał(a):Wyświetl post
Już wolę Smudę. Michał Probierz dał się poznać jako sympatyczny człowiek, ale to nie ten rozmiar kapelusza. Pisałem to przy jego zatrudnieniu, napiszę raz jeszcze: Kiedyś wszyscy pożałują zwolnienia Kazia Moskala.
A dlaczego pożałujemy zwolnienia KM ?
No oczywisćie miało by to sens np. jesli Moskal po zdobyciu dwa raz z rzędu z nami korony nagle po 3 porażkach zostal zwolniony. Jednak patrząc na jego przygody w Wiśle - chyba za bardzo nie ma czego żałować.
A jak Macius zdobędzie mistrza to tez mamy żałować jego zwolnienia?

W obecnej sytuacji jakiej się znalezlismy oraz świetlanej przyszłości jaka się przed nami maluje. to nie pozostaje nic innego jak dać MP duży kredyt zaufania.
Nie trudno się domyśleć ze przy zarobkach i systemie wynagradzania nikt konkretny do nas nie zawita, zwykły średniak ligowy stanie się zbyt drogi wiec bedzie to łapanka tanich i młodych .
W Następnym sezonie trzeba będzie się bardzo napocić by może i utrzymać ligę. Niestety ale po rewolucji jaka pewnie stanie się faktem, ciężko nawet będzie konkurować z Zagłębiem czy Lechia. .

No pocieszenie pozostaje fakt że MP sprawdza się tam gdzie jedynym warunkiem jest osiągnięcie celu. Nie ważne jakim kosztem...ma po prostu się utrzymać i tyle.
Więc to był dobry wybór.
Odpowiedz cytując