Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18500
Stary 04.04.2012, 22:19
nemox007 napisał(a):Wyświetl post

Ktoś mówił coś na temat Ilieva - wg mnie to nie jest człowiek na 60min gry a np. na wejście z ławki na 15-20min na osłabionego rywala.
To moze podpiszmy z nim umowe na pol etatu a najlepiej to na 1/6 etatu skoro moze grac tylko 15 minut?
Odpowiedz cytując