nemox007 napisał(a):

Ktoś mówił coś na temat Ilieva - wg mnie to nie jest człowiek na 60min gry a np. na wejście z ławki na 15-20min na osłabionego rywala.
|
To moze podpiszmy z nim umowe na pol etatu a najlepiej to na 1/6 etatu skoro moze grac tylko 15 minut?