No to tak, na 90% mozna powiedziec ze do pucharow dostanie sie... 4 druzyna ligi. Ani Legia, ani Ruch ponizej 4 miejsca w lidze nie spadna, oraz jest wiecej niz prawdopodobne ze w finale PP zagraja.
Tabela na 6 kolejek przed koncem prezentuje sie tak:
1. Legia 45 pkt
2. Ruch 44 pkt
3. Slask 42 pkt
4. Polonia 41 pkt
5. Korona 41 pkt
6. Lech 38 pkt
7. Wisla 34 pkt
Czyli... ,
o puchary przez lige Wisla juz nie walczy. Podejrzewam tez, ze Slask wypadnie poza pierwsza "4", a w zwiazku z tym nie bedzie go w pucharach. O 4 miejsce najprawdopodobniej stocza boj Lech i Korona. Daje 50 na 50 jesli chodzi o szanse. No dobra, z lekkim wskazaniem na Lecha. Dlaczego? Ot tak po prostu... Korona dostaje lekkiej zadyszki (Gornik), Lech natomiast gra ostatnio troche lepiej. W poniedzialek mecz miedzy tymi druzynami. Osobiscie wolalbym by to Lech sie dostal. Ma dobry wspolczynnik i, mimo wszystko, wiekszy potencjal. Zawsze to wieksza szansa ze cos nastuka punktow do rankingu.
Dalej, o MP walcza Legia, Ruch i Polonia. W najlepszej sytuacji obecnie jest Legia (punkt przewagi i mecz u siebie z Ruchem), Ruch obecnie najlepiej gra, a... Polonia jest troche w cieniu. Podejrzewam ze, mimo dobrej formy, jakosc i potencjal w koncu wezma gore i Ruch, ktory ma mecze wyjazdowe z Legia i Polonia, zobaczy plecy tak Legii jak i Polonii. Obstawiam wiec; 1. Legia, 2. Polonia, 3. Ruch
Osobiscie nie chcialbym by Ruch zdobyl MP bo... wtedy jest bardzo mozliwe szybkie odpadniecie i brak punktow do rankingu. A to wlasnie przez el. LM najlatwiej wejsc do LE. To czy MP bedzie Legia czy Polonia to mi wisi, wazne zeby ewentualny MP... nie awansowal do LM

Ot, licze na powtorke z rozrywki, czyli odpadaja w 4 rundzie i laduja w LE, gdzie moga troche nastukac punktow do rankingu.
Reasumujac, moj typ to:
1. Legia
2. Polonia
3. Ruch
4. Lech
Jak sie okaze ze nie trafilem to obiecuje ze, ku ucieszce niektorych, skasuje konto
