Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3361
Stary 04.04.2012, 20:42
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Pablo mnie tez ta dzisiejsza informacja zaskoczyla. Bo jak to jest ze zarabiajac w tym sezonie z samych tylko premii od Uefa grubo ponad 20 mln zl nie liczac przy tym przychodow ze sprzedazy biletow oraz praw do transmisji telewizyjnych. Malo tego pamietam jak przed sezonem czytalem artykuł o tym jak procentowo rozkladaja sie wydatki na pensje pilkarzy i co sie okazalo? Ano to ze mamy jeden z najzdrowszych budzetow bo na pensje kopaczy wydajemy 55 proc przychodow. To jak to ma sie do tego ze dzisiaj nie jestesmy w stanie zapewnic ciaglosci w wyplatach? Czyzby Cupial z roli najwiekszeego dobroczyncy przyjal role najwiekszego wyzyskiwacza?
Rasel ranking robiony przez jedną z niezależnych film, gdzie Wisła ma "jeden z najzdrowszych" budżetów- czyli średnią ligową % budżetu jaki jest przeznaczony na pensję dla kopaczy, oraz "koszt punktu w kontekscie wydatków na pilkarzy, który mamy jeden z najniższych w lidze. Jest to na głównej stronie ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.04.2012 o godz. 20:47.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując