Marszałek napisał(a):

|
Panie Wolfy, zgodziłbym się z Panem z miłą chęcią, jednak z tego co wiem to niejaki Melikson, czy też Genkov coś nas kosztowali, mówie o pozyskaniu. To samo niejaki Chavez.
|
Chavez kosztował nas mniej niż Bunoza.
A tak btw. - pomyliłeś okienka. Szrot zaczęliśmy skupować w letnim, wtedy zakręcono kurek. Ci wymienieni przez Ciebie akurat byli w swoich poprzednich klubach cenieni i pozyskanie ich nie było łatwe.
Jeżeli uważasz że Genkov i Melikson są ciency albo przepłaceni, to ja nie mam słów. Nie myl obecnej dyspozycji wynikłej z ciągłej zmiany trenerów (na coraz gorszych) oraz tego, że za Probierza gramy prymitywną i archaiczną piłkę z rzeczywistymi umiejętnościami zawodników.