Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18498
Stary 04.04.2012, 20:12
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Panie Wolfy, zgodziłbym się z Panem z miłą chęcią, jednak z tego co wiem to niejaki Melikson, czy też Genkov coś nas kosztowali, mówie o pozyskaniu. To samo niejaki Chavez.
Chavez kosztował nas mniej niż Bunoza.
A tak btw. - pomyliłeś okienka. Szrot zaczęliśmy skupować w letnim, wtedy zakręcono kurek. Ci wymienieni przez Ciebie akurat byli w swoich poprzednich klubach cenieni i pozyskanie ich nie było łatwe.
Jeżeli uważasz że Genkov i Melikson są ciency albo przepłaceni, to ja nie mam słów. Nie myl obecnej dyspozycji wynikłej z ciągłej zmiany trenerów (na coraz gorszych) oraz tego, że za Probierza gramy prymitywną i archaiczną piłkę z rzeczywistymi umiejętnościami zawodników.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2012 o godz. 20:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując