Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3346
Stary 04.04.2012, 18:53
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak Ty, ale ja dzieki Cupiałowi przezyłem z "nawiązką" w dekadę, to co inni Wiślacy od 1906r....



dobrze hunter napisał:

Cytat:
Jeśli mają nas czekać ciężkie czasy, to trudno. Przynajmniej przerzedzą się nasze szeregi z pokemonów i jednosezonowców, którzy gotowi pewnie lecieć na żydów jeśli ci będą wyżej w tabeli. O, a może i forum nam się trochę z pokemoniady odgarnie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując