|
semper fi
Offline
|
#3346

04.04.2012, 18:53
|
La Furia Dell' Est napisał(a): 
|
Nie wiem jak Ty, ale ja dzieki Cupiałowi przezyłem z "nawiązką" w dekadę, to co inni Wiślacy od 1906r....
|
dobrze hunter napisał:
Cytat:
|
Jeśli mają nas czekać ciężkie czasy, to trudno. Przynajmniej przerzedzą się nasze szeregi z pokemonów i jednosezonowców, którzy gotowi pewnie lecieć na żydów jeśli ci będą wyżej w tabeli. O, a może i forum nam się trochę z pokemoniady odgarnie.
|
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|