Dzimi napisał(a):

|
Mam nadzieję że nie będzie 20-lecia Cupiała w Wiśle, a w roku 2017 Wisła SSA będzie mieć już innego właściciela, który będzie potrafił racjonalnie zarządzać klubem i gwarantował jego rozwój a nie degradację.
|
Bez obrazy-ale ile Ty masz lat

Pamietasz Wisłę za Miętty- Skrobowskiego-Voighta? a przed Cupiałem?
Potrafisz policzyć ile z 13 tytułów MP w historii Wisły zdobyto za Cupiała, który wg.Ciebie gwarantuje tylko degradacje?
Potrafisz policzyc ile razy Wisła miała przestawać istnieć według róznych opinni medialnych

( po odejściach: K.Moskala.....T.Dziubińskiego....K.Uche i K. Błaszczykowskiego, Żurawia, Franka, Szymka itp....)
Nie wiem jak Ty, ale ja dzieki Cupiałowi przezyłem z "nawiązką" w dekadę,
to co inni Wiślacy od 1906r.....Dzięki komu ja wiem. Wiem też, że nie jest teraz "modne" myśleć dobrze o Cupiale.A to tylko KIBIC...taki jak ja czy Ty-z różnicą 1,5 mld na koncie
Tak wiec Wesołych Świąt Panowie...bedzie dobrze
