Wyświetl pojedynczy post
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6247
Stary 04.04.2012, 18:38
Mam pytanie i problem,postawiłem nowy system i nie mogę zainstalować teraz FM-a:/ wyskakuje mi komunikat że klucz już jest użyty przezemnie wcześniej i nie wiem jak to rozwiązać proszę o pomoc
Odpowiedz cytując