Wyświetl pojedynczy post
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 04.04.2012, 18:08
wszystkie kwestie co do kontraktow zawsze w Wisle przechodza przez RN wiec kto doprowadzil Wisle do rzekomej ruiny ? nawet nie chce mi sie pisac bo szkoda stukac w klawiature na tą odpowiedz...wszystkie sposoby budowy dobrego klubu wlasciciel wykorzystac i udowodnil ze neie potrafi...i nie chodzi tutaj o sukces a raczej o FUNDAMENTY dobrego przedsiebeiorstwa jakim m.in klub pilkarski...co rok co pol roku zmiana strategii i za kazdym razem rewolucja...to jest dobre ale dla idiotow a nie ludzi potrafiacych myslec logicznie...ten poziom sportowy i organizacyjny jest w stanie utrzymac nie jeden podmiot w Polsce...pozostaje kwestia kto zaplaci tyle ile chce Cupial...ale glowna przeszkoda jest tutaj HONOR, ktory Cupiałowi nie pozwoli sprzedac tego klubu nawet kosztem bylejakości...nikt nie zakwestionuje pozycji i wkladu w historie Wisly Kraków osoby Cupiała to jest niepodwazalne, ale w mojej opini przyszla pora na zmiane nie "strategi" nie kolejnej "rewolucji" nie kolejnych wymysłów i glupich konferencji, ktore sluza tylko przetrzymaniu bardzo trudnej sytuacji...przyszedl czas na zmiane własciciela, jesli Cupial tak bardzo kocha Wisle Kraków i zalezy mu tylko na jej pozycji to powinien sprzedac Wisle dla jej dobra w kazdych umowach biznesowych mozna wprowadzic odpowiednie klauzury i aneksy aby zabezpieczyc to co najwazniejsze dla tego klubu bez wzgledu w jakich rekach sie znajduje...na prawie spolek itp to ja sie nie znam ale aby rzadzic decydowac to wystraczy miec ponad 50% udziałow czy iles tam ? niech sobie zostawi pakiet kilkunastu procent a pozwoli komus innemu...ambicja mu na to nie pozwoli a nuz by sie komus udało
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując