Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12926
Stary 04.04.2012, 17:20
@Tomasz_19

Zawodnicy Ruchu tak naprawdę nie mają po co w tej chwili przychodzić do Wisły... Walczą o Mistrzostwo, pewnie będą mieli puchary...

Nie zamienią siekierki na kijek...
Odpowiedz cytując