Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
12926
04.04.2012, 17:20
@Tomasz_19
Zawodnicy Ruchu tak naprawdę nie mają po co w tej chwili przychodzić do Wisły... Walczą o Mistrzostwo, pewnie będą mieli puchary...
Nie zamienią siekierki na kijek...
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007