Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3339
Stary 04.04.2012, 17:13
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
A Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak duże to są wpływy.
.....
To są wpływy netto, od których należy odjąć koszty organizacji tych meczy. Może Ty je spróbujesz oszacować? Ja stawiam, że pokryją je wpływy z reklam stadionowych i sprzedanych w dniu meczu koszulek, pamiątek itp
dziękuje bardzo, za kolejne pięknie rzucane sumy ....

A Ty kolego zadajesz sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie klubu ?

ile zarabiają piłkarze, sztab szkoleniowy, pracownicy klubu ?
jakie wysokie są prowizje dla menadżerów, jakie są prawdziwe kwoty transferów ?
ile kosztują obozy przygotowawcze do sezonu ? wyjazdowe mecze ? sprzęt niezbędny dla piłkarzy ?
ile utrzymanie drużyn młodzieżowych ?
ile klub zarabia na pamiątkach ?
ile dostajemy za reklamy, od sponsorów ?
jakie są rachunki za media, utrzymanie stadionu itp. ?
ile zgarnia do kieszeni Cupiał ?

ja nie mówię że łysy ch... z Legi mówi prawdę, ale jeżeli Ty mówisz ze kłamie, to pokaż dowody (przychody z jednej strony, z drugiej wydatki), a nie rzucaj kwotami ile to klub zarobił ...
Ostatnio edytowane przez Luu... : 04.04.2012 o godz. 19:24.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując