szprotson napisał(a):

Jakby zwolnili Probierz to od razu leci też ZJ, a nie po to zwalniali Barowego który był tyle lat w Wiśle by za miesiac go znowu zatrudniać.
Chociaz w sumie impossible is nothing...
|
Z Jastrzębskim pracować może też wuefista Zieliński.