Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12923
Stary 04.04.2012, 16:19
Bramkarz
http://www.transfermarkt.de/de/lukas...ler_80894.html
Obrońcy
http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_54512.html Pazdan
http://www.transfermarkt.de/de/filip...ler_79190.html Modelski
http://www.transfermarkt.de/de/rafal...ler_37408.html Grodzicki
http://www.transfermarkt.de/de/rafal...er_153638.html Janicki
http://www.transfermarkt.de/de/pawel...er_106834.html Oleksy
http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_29509.html Celeban
Pomocnicy
http://www.transfermarkt.de/de/macie...er_153033.html Makuszewski
http://www.transfermarkt.de/de/walde...er_110852.html Sobota
http://www.transfermarkt.de/de/jakub...er_100453.html Kosecki
http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_128804.html Błąd
http://www.transfermarkt.de/de/micha...er_117683.html Chrapek ( na szczęście wraca)
http://www.transfermarkt.de/de/mateu...er_143975.html Mateusz Mak
Napastnicy
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_144721.html Woźniak
http://www.transfermarkt.de/de/jan-p...er_133306.html Pawłowski
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_191891.html Milik
http://www.transfermarkt.de/de/macie...er_154076.html Jankowski
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_100485.html Piech

są w naszej lidze i nie tylko zawodnicy którzy byliby dla nas realnym wzmocnieniem, problemem mogą okazać się jak zwykle pieniądze...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując