Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
12923
04.04.2012, 16:19
Bramkarz
http://www.transfermarkt.de/de/lukas...ler_80894.html
Obrońcy
http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_54512.html
Pazdan
http://www.transfermarkt.de/de/filip...ler_79190.html
Modelski
http://www.transfermarkt.de/de/rafal...ler_37408.html
Grodzicki
http://www.transfermarkt.de/de/rafal...er_153638.html
Janicki
http://www.transfermarkt.de/de/pawel...er_106834.html
Oleksy
http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_29509.html
Celeban
Pomocnicy
http://www.transfermarkt.de/de/macie...er_153033.html
Makuszewski
http://www.transfermarkt.de/de/walde...er_110852.html
Sobota
http://www.transfermarkt.de/de/jakub...er_100453.html
Kosecki
http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_128804.html
Błąd
http://www.transfermarkt.de/de/micha...er_117683.html
Chrapek ( na szczęście wraca)
http://www.transfermarkt.de/de/mateu...er_143975.html
Mateusz Mak
Napastnicy
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_144721.html
Woźniak
http://www.transfermarkt.de/de/jan-p...er_133306.html
Pawłowski
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_191891.html
Milik
http://www.transfermarkt.de/de/macie...er_154076.html
Jankowski
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_100485.html
Piech
są w naszej lidze i nie tylko zawodnicy którzy byliby dla nas realnym wzmocnieniem, problemem mogą okazać się jak zwykle pieniądze...
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19