Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3331
Stary 04.04.2012, 16:17
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Tak


Najwidoczniej właściciel klubu nie rozumie tego, co napisałem wyżej. Rok finansowy 2011 został zamknięty pod kreską nie przez złego Basałaja, Valcka, transfery do klubu i wysokie kontrakty, tylko przez brak transferów i zakręcony kurek z pieniędzmi wiosną i latem 2010, i w efekcie brak gry w europejskich pucharach w sezonie 2010/2011 i brak wpływów z tego tytułu w roku kalendarzowym 2011. Efektem wysokich kontraktów i transferów do klubu będzie to, co wpłynie do jego kasy od UEFA po zak
Nie wiem jakie masz pojęcie o sprawozdawczości finansowej, ale to czy pieniądze z UEFA zostały przelane za grę w 2011 roku czy dopiero mają być przelane nie ma żadnego znaczenia dla wyniku finansowego. Zyski z gry w LE w sprawozdaniu finansowym są ujęte w okresie, w którym nastąpiło zdarzenie które je wywołało - np. udział w meczu , wygrana w meczu , awans do fazy grupowej itp. To, że UEFA przelewa kasę za grę w LE dopiero na wiosnę może mieć znaczenie dla ilości gotówki w kasie, a nie Zysku/Straty finansowej.

Jeszcze jedno, rok rozrachunkowy może kończyć się w każdym momencie. Ktoś ma pewność, że kończy się on zgodnie z końcem roku kalendarzowego?
Odpowiedz cytując