Wyświetl pojedynczy post
WiTek_81
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3327
Stary 04.04.2012, 16:04
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje - właśnie dałeś się zmanipulować.'

Rok finansowy 2011 został zamknięty pod kreską nie przez złego Basałaja, Valcka, transfery do klubu i wysokie kontrakty dla Bitona itp, tylko głównie przez brak gry w europejskich pucharach w sezonie 2010/2011 w efekcie braku wystarczających nakładów na zespół latem 2010 roku.

Natomiast dzięki "byłemu prezesowi, który pozwolił na przepłacanie grajków" do klubu w czerwcu wpłynie ok 20 mln złotych premii od UEFA. Do tego należy doliczyć zyski z biletów za mecze pucharowe, które już zasiliły konto klubu.

hunter - włącz myślenie, to nie boli.
To ty włącz myślenie, rok 2011 to pozostałości po graniu na wyjazdach, ogromnym opóźnieniu w oddaniu stadionu, sporych inwestycjach w przygotowanie pomieszczeń (m in. strefy kibica) itd. Do tego dochodzić będzie jeszcze dług, który generuje się teraz z niezapłaconych faktur (odsetki). Generalnie trzeba będzie rozliczyć jeszcze jakieś 7-8 miesięcy tego roku. Co do premii - wpłynie albo i nie wpłynie. Wisła ma zablokowane pieniądze na poczet sprawy z Mandziarą, odsetki, które narosły przez ten okres, koszty postępowania itd. Dodatkowo cały czas mówimy o pieniądzach, które w pewnej części miały wpłynąć w grudniu, a z nich opłacone faktury. I znowu odsetki narastają.

Czepiłeś się jakiejś swojej urojonej wersji i na siłę starasz ją sobie samemu udowodnić.
Odpowiedz cytując