yoda79
Cytat:
|
No to pokażcie, którym klubom bilans się zgadza i odnoszą sukcesy. Bez sponsorów wykładających konkretną kasę to bajdurzenie dla dzieci. Szkoda, że BC nie sponsoruje a jedynie próbuje tylko zbilansować budżet. Z takim podejściem dobrodzieja daleko nie zajedziemy i tyle.
|
Na przyklad Lech. Przez kilka lat sie bilansowal mimo ze Rutkowski nic nie dokladal. Ot, sprzedaz Lewandowskiego i Murawskiego, plus 2x 1/32 LE. Dopiero teraz maja problem, ale spowodowany dwoma czynnikami. Po pierwsze nie awansowali do pucharow (czyli to o czym mowie). Po drugie, ponad rok temu wyrzucili w bloto prawie 2 mln euro nie wzmocniajac odpowiednio zespolu (podwyzka dla Arboledy, sprowadzenie Murawskiego na emeryture i danie mu duzego kontraktu, Slusarski, Ubiparip...)
Podejrzewam ze jakby te 2 banki euro zainwestowali madrze, to do dzisiaj by sie bilansowali. A sukcesy mieli niezle.2x wiosna w pucharach i 1xMP.
A tak jesli chodzi o o zagranice i nasza polke (mniej wiecej), to np. BATE lub Apoel sie bilansuja i odnosza sukcesy. Zaryzykowalbym stwierdzenie ze te dwa kluby to nawet zarabiaja...
