Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 04.04.2012, 15:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Juniora Diaza ? ja bym gwizdnął biorac pod uwage drugiego karnego dla Barcelony w Lidze Mistrzów we wczorajszym meczu
przecież on go lekko ręką dotknął, żaden karny się Ruchowi nie należał

co nie zmienia faktu, że i tak byśmy przegrali
Odpowiedz cytując