szprotson napisał(a):

|
Juniora Diaza ? ja bym gwizdnął biorac pod uwage drugiego karnego dla Barcelony w Lidze Mistrzów we wczorajszym meczu
|
przecież on go lekko ręką dotknął, żaden karny się Ruchowi nie należał
co nie zmienia faktu, że i tak byśmy przegrali