Sartre napisał(a):

|
To nie zmienia faktu, że miasto zawaliło temat. Dochód z nazwy to bodajże 5 mln zł rocznie.
|
personalnie Kazimierz Marcinkiewicz. Nigdzie w Polsce Klub takiego bonusu nie ma i nie będzie mieć (no poza Zagłębiem).
To tak jakby mieć dwóch głównych sponsorów koszulkowych ;-)
Fialo, prawda że szeregi na stadionie się przerzedzą a czy na forum, to nie wiem.