Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3320
Stary 04.04.2012, 14:56
Sartre napisał(a):Wyświetl post
To nie zmienia faktu, że miasto zawaliło temat. Dochód z nazwy to bodajże 5 mln zł rocznie.
personalnie Kazimierz Marcinkiewicz. Nigdzie w Polsce Klub takiego bonusu nie ma i nie będzie mieć (no poza Zagłębiem).
To tak jakby mieć dwóch głównych sponsorów koszulkowych ;-)

Fialo, prawda że szeregi na stadionie się przerzedzą a czy na forum, to nie wiem.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.04.2012 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując