Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54589
Stary 04.04.2012, 14:41
Jedyne co moze napawac optymizmem to ta odpowiedz Bednarza:


"Mimo ciężkiej sytuacji, Wisła przygotowała już listę zawodników, których chętnie by przywitano na Reymonta. Klub nie chce zdradzać nazwisk, ale podobno pierwsze rozmowy zostały już przeprowadzone. - Myślałem, że będzie trudniej, ale jednak marka naszego klubu wciąż przyciąga zawodników. W tej sprawie jestem optymistą" - mówi Bednarz
Odpowiedz cytując