|
Jedyne co moze napawac optymizmem to ta odpowiedz Bednarza:
"Mimo ciężkiej sytuacji, Wisła przygotowała już listę zawodników, których chętnie by przywitano na Reymonta. Klub nie chce zdradzać nazwisk, ale podobno pierwsze rozmowy zostały już przeprowadzone. - Myślałem, że będzie trudniej, ale jednak marka naszego klubu wciąż przyciąga zawodników. W tej sprawie jestem optymistą" - mówi Bednarz
|