Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18478
Stary 04.04.2012, 11:56
Nie wrzucalbym Bunozy do tego wora. Moim zdaniem gosc sie jeszcze rozwinie, ostatnio nie gra najgorzej. Zostawilbym go, bo nie sadze zeby mial kosmiczny kontrakt
Odpowiedz cytując