|
Kosa: ". Rola dyrektora sportowego w Wiśle w ogóle jest niewdzięczna. Kibice rozliczają jego, a on decyduje o niewielu rzeczach. Jeżeli zgody nie wyrazi Sami Wiecie Kto, to nie ma tematu. Jak powie Cupiał, tak ma być."
Apropos tego kto odpowiada za stan obecny. Inni oczywiscie tez bez winy nie sa. Liczba zlych decyzji poprostu sie skumulowala sie okropnie w ostatnim sezonie, i ugryzly nas tez grzechy przeszlosci.
|