Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18475
Stary 04.04.2012, 11:40
pietia_lublin napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Bednarzem bezcenny. Wszystko do zaakceptowania. Sensownie, logicznie itd. ALE: do tego potrzeba spokoju dla trenera! W tym przypadku trenera Probierza. Mam nadzieję, że ta sytuacja finansowana nie pozwoli na zatrudnienie od czerwca Smudy...
Maaskant zły nie był, ale po tym co powiedział po Derbach nie chcę go widzieć ; P
Odpowiedz cytując