pietia_lublin napisał(a):

|
Wywiad z Bednarzem bezcenny. Wszystko do zaakceptowania. Sensownie, logicznie itd. ALE: do tego potrzeba spokoju dla trenera! W tym przypadku trenera Probierza. Mam nadzieję, że ta sytuacja finansowana nie pozwoli na zatrudnienie od czerwca Smudy...
|
Maaskant zły nie był, ale po tym co powiedział po Derbach nie chcę go widzieć ; P