Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18472
Stary 04.04.2012, 11:12
Bez jeszcze paru tuzów typu Melikson czy Jaliens spokojnie sobie wyobrażam. Dla mnie jakościowo nie będzie żadnej różnicy. Pisałem o $ i naszych holenderskich menago i ich profi wcześniej, ale obrywałam tu po uszach. Cóż....
Odpowiedz cytując