Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
18472
04.04.2012, 11:12
Bez jeszcze paru tuzów typu Melikson czy Jaliens spokojnie sobie wyobrażam. Dla mnie jakościowo nie będzie żadnej różnicy. Pisałem o $ i naszych holenderskich menago i ich profi wcześniej, ale obrywałam tu po uszach. Cóż....
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona