lazy napisał(a):

Nikt nie będzie umierał za Probierza i Bednarza.
Szczególnie w całej tej otoczce gdy wszyscy spekulują o zapaści finansowej klubu a wyżej wymienieni sugerują kto to z zespołu nie wyleci.
Myślę za to że znaleźliby się tacy co by umierali za Maskaanta i za Moskala...
|
" Maszeruj albo giń"
Ja pierd...a dlaczego ktoś ma chciec umierac za tego czy tamtego? Taki slogan jest nie tyle idiotyczny co śmieszny.
Teraz już rozumiem dlaczego nas tak mało na R22. Padamy na froncie jak muchy...dezerterzy zasrani.