|
Bardzo dobrze, że napisali to co jest wiadome od dawien dawna. Skończą się debilne spekulacje.
Aby uspokoić nastroje. Czy wyobrażacie sobie Wisłe bez takich tuzów jal Kirm, Jirsak, Nunez, Chavez, Genkov, Jirsak, Diaz, Lamey, Kew, Garguła ? jak tak to też nie macie się co obawiać o naszą przyszość sportową. Bo finansową zabezpiecza ten "zły" Cupiał.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|