|
Gdyby tak wielce wielmożnemu Cupiałowi zależało na budowie solidnych podstaw klubu w postaci szkółki, centrum treningowego, sensownego marketingu - to można by kupić walczaków do walki o miejsca 4-6. Przebiedować 3-4 lata na niskich kosztach i zacząć walczyć o puchary za klika lat.
A tak to nawet nie wiadomo, czego się spodziewać. Tym razem walki o puchary w oparciu o polskich emerytów, takich jak Sobol i Głowacki?
|