Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1044
Stary 03.04.2012, 23:16
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Niemiec by powiedzial Scheiße...
Ja jednak uwazam ze powodem tej sytuacji Naszego klubu jest banda pasozytow w strukturach Wisly..
pamietam jeszcze slowa Clebera gdy rezygnowal z funkcji scauta ...
W tym balaganie nie da sie pracowac. Tu trzeba zmian od podstaw,kogos kto to ogarnie... bo jak widac lipa jest i przypuszczam ze bedzie..Skonczyly sie czasy gdy Wisla zgarniala najlepszych w lidze.. juz nie ma tak latwo...


Dokladnie widze ten sam problem.

Elementem ktory niszczy ten klub juz xxx lat jest kolesiostwo,dziadostwo i nieudolnosc ludzi w zarzadzie nie majacych zielonego pojecia jak uprawiac piłke.

To cyrk na kólkach,ten klub dlugo w takiej atmsferze nie pojdzie,juz jest srodek tabeli,a moze byc jeszce gorzej.

CO do meczu to do 2;1 i potem gdyby nie karny z dupy ,to wcale tragedii nie bylo,Ruch tez huja grał ,niewiem czym sie tutaj ekscytowac jesli chodzi o nich.

z tym ze z tymi pilkarzykami to w rewanzu pewnie bedzie jakies 1;1 i adios Puchary.

Moze to bedzie dla kogos dobra lekcja?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując