Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 03.04.2012, 17:55
Skoro odnosisz się do "inwokacji" regulaminu, to fajnie by było, gdybyś przeczytał cały, m.in. ten fragment o zakładaniu podwójnych kont. Dlatego ban.
Co do wspomnianej sprawy - nie wiem o co chodzi, wyślij mi maila, podaj swą nazwę użytkownika oraz zacytuj zbanowany post.
Odpowiedz cytując