|
Skoro odnosisz się do "inwokacji" regulaminu, to fajnie by było, gdybyś przeczytał cały, m.in. ten fragment o zakładaniu podwójnych kont. Dlatego ban.
Co do wspomnianej sprawy - nie wiem o co chodzi, wyślij mi maila, podaj swą nazwę użytkownika oraz zacytuj zbanowany post.
|