To tylko bajka więc musi być happy and, także spoko B.C. Wisłe uratuje (toż dług trzeba odebrać) i

.
WiślakMyślenice , nic złego się nie stanie, ale klub trwale rozwijać się nie będzie, ot będzie od skoku na LM do następnego planu na skróty, o strategicznym długofalowym z trwałymi podstawami dla klubu rozwoju możemy zapomnieć, ale ... co robić , dobre i to, lepszy rydz niż nic.