Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3256
Stary 03.04.2012, 17:48
To tylko bajka więc musi być happy and, także spoko B.C. Wisłe uratuje (toż dług trzeba odebrać) i .

WiślakMyślenice , nic złego się nie stanie, ale klub trwale rozwijać się nie będzie, ot będzie od skoku na LM do następnego planu na skróty, o strategicznym długofalowym z trwałymi podstawami dla klubu rozwoju możemy zapomnieć, ale ... co robić , dobre i to, lepszy rydz niż nic.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.04.2012 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując