Wyświetl pojedynczy post
Tfardy
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3010
Stary 03.04.2012, 17:37
Witam odpowiedzialnych przed Bogiem i Historią....
Tę sprawę wolałbym załatwić na priv z jednym z moderatorów, ponieważ chodzi o bana, którego dostałem i ze względu na to musiałem zakładać nowe konto. Po prostu chciałbym wiedzieć czy interpretacja słów jakich się posłużyłem na shoutboxie o czwartej lidze.... skierowanych do ludzi, którzy odlecieli podczas spotkania z Koroną, ze właściwie cały skład gra piach itd. Emocje mnie poniosły oraz ironia mi nie wyszła w związku z tym.
Napiszę krótko, że to forum, to jedyne dość źródło wiarygodnych informacji szczególnie, że mieszkam w Wielkopolsce.
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując