|
Guest
|
#900

03.04.2012, 17:14
|
pysio napisał(a): 
A ja wyprzedzę fakty i napiszę:
"Zagraliśmy fatalnie, bez pomysłu, Ruch cały mecz kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i powinniśmy dziękować Bogu, że wpakowali nam tylko tyle bramek, że ciągle mamy cień nadziei i złudzeń na odrobienie strat w rewanżu..
Wisła za Probierza z każdym meczem gra coraz gorzej i bez pomysłu.. Zatem jednak nie wierzę w odrobienie strat i Wam też radzę się pogodzić z faktem, że półfinał to maksimum naszych obecnych możliwości.
A to co dziś pokazali nasi piłkarze nadaje się na scenariusz filmu pt. "anty futbol roku".
Na zakończenie dodam tylko: Czy wygrywasz czy nie..."
|
Idź na huśtawki.
|
|