Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18443
Stary 03.04.2012, 16:40
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Oho, czyli mamy rozumieć ze cała reszta piłkarzy w Polsce gra zajebiscie?
Można mieć rózne zdanie wzlędem sytuacji z Małeckim (mi tez się nie wszystko podoba) ale jak ktoś się przypierdala do przeklęństw to wieje wiochą i Boniek dołącza do grona osób idących na łatwiznę skromnie to ujmując. ....ami i chujami jedzie kazdy piłkarz i trener ale nie ma o tym wzmianki. Kiedy inni łamią innym nogi też jest cisza, Małecki to jeden z najczysciej grających piłkarzy w lidze ale to on jest nazywany brutalem, nie ci, którzy bez zahamowań wjezdzają w nogi z premedytacją. A dlaczego tak jest? nie dlatego bo oni dobrze grają bo większosc z nich mogłaby podawać bidony Małeckiemu, dlatego bo sa do niego uprzedzeni i wszystko co zrobi jest ble. Wkreowali sobie własny świat odnośnie Małeckiego i niczym zahipotyzowani powtarzają te same bzdury. Więc zlituj się człowieku i nie wmawiaj ze ktos jedzie po Małeckim bo słabo gra się ....a sami Messi i Ronaldy znalazły w Ekstraklasie..
Boniek, stary pryk po 50 a .......i jak małolat, odjebało mu po tej reklamie tyskiego
Ale oczywiście, że tak jest. I nigdzie nie napisałem, że mamy w ekstraklasie Messiego czy Ronaldo.
Spójrz na to co się dzieje na tym forum, kiedy Wisła przegra mecz w lidze. 90% jedzie po piłkarzach Wisły, miesza ich z błotem itp. itd. a Małecki obrywa najbardziej, bo nie dość, że gra ostatnio słabo, to jeszcze w niektórych momentach zachowuje się jak pajac. I takie jest myślenie większości tych telewizyjnych ekseprtów i kibiców, którzy piłkę oglądają bez jakiś wielkich zażyłości.
I powiem Ci, że gdyby Małecki władował Legii 3 bramki w ostatnim meczu, to nikt by nie wyciągał brudów w tych wszystkich programach tylko wszyscy pialiby z zachwytu nad grą Patryka. A nawet gdyby ktoś powiedział o tych, że chłopak czasami obraża innych, to połowa ludzi zbyłaby to krótkim "wybuchowy charaker"

I nie przesadzaj z tą nagonką na niego, bo nie jest to wcale jakoś bardzo wyolbrzymiane i trzeba też dodać, że Patryk do takiego wizerunku sam się przyczynił, a że jemu to nie przeszkadza, co nieraz już powiedział, więc Tobie też nie powinno.
Odpowiedz cytując