martin_6 napisał(a):

|
Weźcie zróbcie coś z użytkownikiem Niekonikiem. Regularnie zaśmieca temat polityczny swoimi napinkami z innymi użytkownikami, obraża ich i wk**wia wszystkich naokoło.
|
Na policji konfidencie tez sie tak prujesz jak tutaj na forum?