Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16449
Stary 03.04.2012, 15:50
Szpen napisał(a):Wyświetl post
i tu byś się zdziwił, bo takową posiadam

co do meritum, to zgadzam się co do szarej strefy i zwolnień. Pewnie tak byłoby na początku. Ale od czego są regulacje?
Dziś minimalna pensja to 1500 zł brutto, co daje 1100 zl z hakiem. W biedronce dają 2100 na początek plus socjal typu bony (warto wejść i samemu sprawdzić, w prawie każdej wiszą ogłoszenia). Markety jak najbardziej trzeba zmusić do takich umów. Da się to zrobić przepisami.
Dziwię się co piszesz, przecież PiSowcy często mówią o kasacji umów śmieciowych ...

Wątpię żeby była możliwość zmuszenia do tego tylko markety a inne przedsiębiorstwa nie.
p.s.Przepraszam bardzo jakbyś czytał dokładnie to co nieraz pisałem to byś wiedział że z przynajmniej kilkoma pomysłami PIS-u się nie zgadzam i nie czuję się zobowiazany popierać każdej ich propozycji - głównie gospodarczej. W kwestiach gospodarczych prawie w każdej partii można znaleźć coś ciekawego -likwidacja KRUSu w planach PO czy okresów składkowych do emerytury w SLD (inne pytanie czy wierzę że to by zrealizowali) ) .Był czas że głosowałem na Rokitę czy na Korwina-nawiasem mówiąc. Natomiast nie widzę obecnie alternatywy dla PISu w kwestiach światopogladowych,kulturowych,polityki zagranicznej, szkolnictwa czy obronności
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej