Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#913
Stary 03.04.2012, 14:00
Pytanie do graczy PES 2012 Zdarzyło wam się, że nie dostaliście pieniędzy za rozegrany mecz w trybie Master League Online? Dzisiaj zagrałem w turnieju D5 Cup i mimo, że 3 razy zremisowałem i 1 wygrałem to za żaden mecz nie dostałem kasy, a wcześniej cos takiego się nie przytrafiało. Jeszcze zanim zagrałem w D5 Cup to rozegrałem jeden quick match, który wygrałem i za niego dostałem kasę.
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK

CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Odpowiedz cytując