Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18442
Stary 03.04.2012, 13:46
Dariook napisał(a):Wyświetl post

W 1994 tak tak zatrzymałem się na trybunie
Na moje to w 94 albo się urodziłeś albo zatrzymałeś w rozwoju.Nie wiem co trzeba mieć albo ile trzeba mieć, by podniecać się totalnie gówniarskimi zagrywkami.
Pamiętam lata temu , mój młodszy brat, 'nauczył' się od jakiś wielkich hoolsów z gimnazjum , tzw ciupania i tak ciupał...starej jak się np nie patrzyła.Kompletna komedia, tyle że on miał z 15 lat - Mały ma 24 a zachowuje się jak gimnazjalista
Zagrał chujnie, jak cała drużyna to zamiast spuścić głowę i grzecznie do szatni, to on jakąś żenade odwala. + 10 do ligi hoolsów - zapunktował grubo

Gdzie wiadomo że to 'czyn' godny co najwyżej wyśmiania a nie karania, tyle że coraz bardziej mnie Małecki zaczyna drażnić
Trenera któremu publicznie, przy ludziach pojechał, nie ma a on jest i dalej w tym łbie kotłują się jakieś dziecinne zagrywki.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując