Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16442
Stary 03.04.2012, 10:35
Szpeniu Ty lubisz wszystko co jest trendi i przyszło z zachodu..

Skoro zagraniczne hipermarkety przejęły praktycznie cały polski rynek handlu produktami pierwszej potrzeby i nie tylko, to niech zostanie chociaż ostatni pożytek z ich istnenia w naszym kraju, czyli miejsca pracy.
Sugerujesz, że te hipermarkety są tak mało rentowne, że nie stać ich na utrzymywanie miejsc pracy za 7 zł netto na godzinę? To ciekawe bo na zachodzie mają marże takie same lub nawet mniejsze niż u nas, a są w stanie płacic pracownikom 6,06 funta..
[][][][]> T S W <[][][][]