Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3252
Stary 03.04.2012, 10:12
1. @milosz - napisałem "prawdopodobnie" w odniesieniu do sum, które wypisywali dziennikarze, nie wiem, czy chodziło im o netto, czy o brutto, czy o brutto + ZUS. Nie moje to były kwoty, to i zastrzeżenie musiało się pojawić

2. W odniesieniu do lat poprzednich piszę wyłącznie o kwotach publicznie dostępnych w sprawozdaniach finansowych. Mam wiedzę i doświadczenie, by je rozumieć - to są właśnie fakty a nie demagogia.

3. Do końca 2009 roku Cupiał nie wyciągnął z Wisły ani złotówki, wręcz przeciwnie dokładał (pośrednio) rok w rok miliony do kasy. I to są twarde fakty wynikające ze sprawozdań finansowych, a nie demagogia. Jeśli ktoś twierdzi inaczej jest ... niemerytorycznym demagogiem.

4. Już od lat nie jesteśmy w komfortowej sytuacji finansowej, ale chyba właśnie doszliśmy do ściany. I marna to pociecha, że cała liga tak ma. Po tym sezonie będzie rzeźnia nie tylko u nas ( w sensie cięcia kosztów).
Odpowiedz cytując