Cytat:
|
Paradoksalnie w przypadku zdobycia MP najkorzystniej może wyglądać Polonia. Z jednej strony Czesiu to destruktor szkoleniowy, ale z drugiej na eliminacje do LM Wojciechowski jest w stanie ściągnąć kilku ciekawych wartościowych graczy.
|
Jako kibic Wisły powinieneś lepiej wiedzieć jak się kończy "robienie składu pod LM". A o umiejętności Czesia niech świadczą jego wyniki z Jagi i Widzewa ostatnio. Nie wygłupiajmy się, jeden mecz wygrany 3:0 ze Śląskiem świadczy o absolutnie niczym. Legia wygrała nawet 4:0, tylko co z tego?
Co do ratowania parchowii - 2013/14 skończy się dopiero za dwa lata, czyli najwcześniej za 3 sezony będzie poszerzona e-klasa. Niby jak to ma pomagać Cracovii, to nie wiem. Zwolennikiem powiększenia e-klasy zawsze byłem, więc jak dla mnie dobra decyzja.