Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19975
Stary 03.04.2012, 09:30
Cytat:
Paradoksalnie w przypadku zdobycia MP najkorzystniej może wyglądać Polonia. Z jednej strony Czesiu to destruktor szkoleniowy, ale z drugiej na eliminacje do LM Wojciechowski jest w stanie ściągnąć kilku ciekawych wartościowych graczy.
Jako kibic Wisły powinieneś lepiej wiedzieć jak się kończy "robienie składu pod LM". A o umiejętności Czesia niech świadczą jego wyniki z Jagi i Widzewa ostatnio. Nie wygłupiajmy się, jeden mecz wygrany 3:0 ze Śląskiem świadczy o absolutnie niczym. Legia wygrała nawet 4:0, tylko co z tego?

Co do ratowania parchowii - 2013/14 skończy się dopiero za dwa lata, czyli najwcześniej za 3 sezony będzie poszerzona e-klasa. Niby jak to ma pomagać Cracovii, to nie wiem. Zwolennikiem powiększenia e-klasy zawsze byłem, więc jak dla mnie dobra decyzja.
Legionista
Odpowiedz cytując